Poradnik: Nagłówek

Przychodzę do was z wyczekiwanym postem :) Wydaje mi się, że lubicie takie poradniki, nie mylę się ? No więc pokaże wam krok po kroku jak stworzyć swój własny nagłówek za darmo w bardzo prostym programie - http://www.picmonkey.com  Zaczynajmy ! :) 

Gdy wejdziemy już na stronę klikamy collage, następnie wybieramy zdjęcia z naszego komputera i otwieramy je. Następnie klikamy 2 okienko z lewej strony ( oznaczone czerwonym kółkiem ) Teraz pojawia nam się wile propozycji, klikamy Ducks in a Row a następnie klikamy w obrazek z 4 okienkami :) Wchodzimy w zdjęcia wybieramy byle jakie, pierwsze lepsze zdjęcie i wstawiamy je tuż przy linii na samej górze nagłówka. Tak aby wyszło jak na moim screenie. Teraz usuwamy je. Jak widzicie powstało nam nowe miejsce, ja zawsze daje tu napisy :) Dopasowujemy sobię wielkość naszego nagłówka ( wystarczy przesuwać boki i rogi ) W dolne 4 okienka wstawiamy zdjęcia. Klikamy Edit następnie open in editor. Teraz liczę na waszą kreatywność :) Ja zawsze na początku wstawiam tekst wystarczy kliknąć w okienko z literą T ( lewa strona ) wybrać sobie styl, napisać wybrany cytat, tekst, lub nazwę, powiększyć i jeśli chcecie dać jakiś kolor. Wszystko :) Teraz możecie dodać jakieś efekty. Ja postanowiłam wzmocnić kolory i lekko rozmazać obrazki. Weszłam w okienko z różdżką kliknęłam pierwszą propozycję i ustawiłam taśmy tak jak widać na screenie. Jeśli chcecie wprowadzić jakiś efekt czy naklejkę pamiętajcie aby kliknąć apply. Teraz tylko zapisujemy plik na komputer i nagłówek gotowy :)


5 komentarzy:

 1. przydatny post!
  jeśli możesz to poklikaj w kliki w poście u mnie
  http://panmalofel.blogspot.com/2014/10/autumn-vibes-military-pants.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam ten sposób:D

  proszę o kliknięcie w link sheinside
  http://karina-kaarina.blogspot.com/
  jeśli to zrobisz, daj znać w komentarzu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy5.10.14

  Świetny poradnik!!! Bardzo mi pomogłaś <2
  Obserwuję :) i liczę, że będzie duuużo poradników :*
  http://matiaga.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy11.10.14

  wow, super wyszedł, jeśli chcesz możesz wejść na mojego bloga. http://jak-w-niebiosach.blogspot.com/2014/09/z-pamietnika.html

  OdpowiedzUsuń
 5. super dzięki za pomoc :)
  Obserwujemy? Ja już tak

  OdpowiedzUsuń

Komentarz jest najbardziej motywującą rzeczą na świecie! Dziękuje :)
Nie uznaje obserwacji za obserwacje